verze pro tisk

Zdravé španělské potraviny od BMC Brno

Začínáte se pomalu porozhlížet, čím byste mohli rozšířit sortiment Vašeho obchůdku nebo jen chcete udělat pod stromečkem radost kvalitními potravinami ze zahraničí? Ať už tak či onak, Vaši poptávku jistě uspokojí potravinové produkty značky Bassta.

Zdravé španělské potraviny od BMC Brno

Prostor pro zdravé mlsání

Společnost BMC Brno je předním dodavatelem španělských potravin na český a slovenský trh a to již od roku 1995. Právě v jejím kamenném obchodě či na webovém portále www.bassta.cz můžete nakoupit ty nejlahodnější potraviny ze Španělska. Společnost BMC Brno se specializuje především na dovoz a prodej velkogramážních produktů. Potravinová značka Bassta je sázkou na jistotu, pokud chcete dopřát Vaším chuťovým pohárkům skutečnou lahodnost. Ve velkých baleních u BMC Brno nakoupíte všechno, co potřebujete k přípravě rodinného obědu inspirovaného španělskou kuchyní. O tom, že španělská kuchyně je jednou z nejlahodnějších na světě, Vás snadno přesvědčí potraviny z BMC Brno. Ať už hledáte konzervované ovoce, zeleninu, olivy nebo třeba olivové oleje, Vaše chuťové pohárky budou uspokojeny. Pochutnat si můžete také na velmi oceňovaném tuňáku. Jedinečnou chuť dodáte pokrmům díky španělskému koření.

Co nabízí gastro balení zelenina od BMC Brno?

Milovníci zeleninových pokrmů budou nadšeni z pestré nabídky gastro balení zeleniny od BMC Brno. Různé zeleninové tapasy, polívky či krémy můžete připravit z chřestu, hrášku, cizrny nebo fazolí. Pro Španělsko stejně jako pro řadu jiných zemí jsou typické určité potraviny. Ve Španělsku se velké oblibě těší zejména papričky Jalapeňos v nálevu z vinného octa, zelený pepř ve slaném nálevu a kapary ve slaném nálevu. Díky BMC Brno je můžete u nás ochutnat také Vy.

[Nahoru ↑]