verze pro tisk

Dietní zeleninové těstoviny: Novinka, která vám pomůže k zeštíhlení postavy

Snaha udržet štíhlou postavu obvykle přináší spoustu odříkání. Při držení diety si nemůžete dovolit jíst vše, na co máte chuť. Nyní se však na trhu objevila novinka, kterou představují dietní těstoviny Perfect Pasta. Díky nim si dopřejete chutné jídlo, aniž byste nabírali na váze.

Dietní zeleninové těstoviny: Novinka, která vám pomůže k zeštíhlení postavy

Bezlepkové těstoviny bez tuků a cukrů

Dietní potraviny často nejsou nijak chutné. V případě těstovin Perfect Pasta to však rozhodně neplatí. Jsou připraveny z čistě přírodních surovin. Základem je kořenová zelenina Konjac Amorphalus, která neobsahuje žádné tuky ani cukry.

Dietní těstoviny jsou nejen chutné, ale i zdravé. Jde o ideální stravu nejen v okamžiku, kdy si hlídáte postavu a tělesnou hmotnost, ale i tehdy, máte-li diagnostikovanou cukrovku či jiné onemocnění, které vám znemožňuje jíst tučnou stravu plnou cukrů. Vzhledem k tomu, že tyto zeleninové těstoviny neobsahují ani lepek, jsou vhodnou stravou také pro celiaky.

Připravíte je za pár minut

Dietní zeleninové těstoviny Perfect Pasta oceníte i vzhledem k jejich snadné přípravě. Sáček, v němž se připravují, stačí propláchnout ve studené vodě a na pár minut vložit do vroucí vody. Další možností je příprava na pánvičce. Lze je i různě ochucovat, jak to máte rádi.

Ideální strava při dietách i onemocněních

Perfect Pasta jsou těstovinami 21. století. Výborně chutnají, jsou zdravé, lehce stravitelné a dají se použít jako příloha k mnoha druhům pokrmů. Doporučují je i nutriční poradci a odborné asociace, které sdružují celiaky a lidi s dalšími nemocemi. V neposlední řadě jde o vynikající stravu pro sportovce.

Zeleninové těstoviny pořídíte v internetovém obchodě vianaturallis.cz. Chcete-li si udržet štíhlou postavu bez zbytečného odříkání jídla, určitě je vyzkoušejte. Zjistíte, že jimi plně nahradíte klasické vysocekalorické těstoviny, ale i třeba rýži, brambory či další přílohy.

Foto: vianaturallis.cz

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]