verze pro tisk

Namíchejte si vitamíny na míru

Vadí vám, že většina přípravků a tablet obsahuje vitamíny, které zrovna váš organismus nepotřebuje a naopak některé v nich chybí? Pak právě pro vás je určena nabídka společnosti Mixturam, která vám namíchá vitamíny na míru.

Namíchejte si vitamíny na míru

Přísun vitamínů přesně dle vašich potřeb

Doplňky stravy v podobě vitamínů a bylinek je v dnešní překotné době dobré do těla dostávat nejen konzumací běžných potravin, ale také v podobě potravinových doplňků. Právě vhodné potravinové doplňky vám zajistí dostatečný přísun všech nezbytných vitamínů a minerálů. Ne vždy jsou ale doplňky stravy vyvážené, takže vašemu organismu dodáváte někdy příliš, jindy naopak málo potřebných látek.

A právě z tohoto důvodu se na trhu objevila revoluční novinka – Mixturam - vitamíny na míru. Jde o službu, kdy vám budou namíchány vitamíny přesně dle vašeho gusta a potřeby. Díky tomu se vašemu organismu dostane přesně těch látek, které zrovna potřebuje.

Vitamíny na míru zlepší váš zdravotní stav

Vitamíny na míru vás nevyjdou nijak draze. Denní dávka stojí necelých 10 Kč na den, což jak jistě sami uznáte, rozhodně není mnoho.

A jak to funguje? Nejdříve budete dotázáni na alergie a další podrobnosti, jako jsou různé potravní intolerance. Na základě těchto údajů se vám zobrazí seznam surovin, které jsou pro vás vhodné a hlavně bezpečné. Budete-li mít zájem, připraví vám firma doplňky stravy přímo na míru. Vše je velmi jednoduché, výběr a objednávku provedete přímo na webových stránkách mixturam.cz.

Jedinečná služba, která v ČR doposud chyběla

Doplňky stravy v podobě vitamínů na míru jsou vhodné prakticky pro každého z vás. Zejména však pro ty, kteří trpí různými nemocemi a nutně potřebují přísun důležitých látek, které se jim nedostávají z běžné stravy. Mixturam nabízí službu, která v tuzemsku doposud chyběla. Jde vlastně o vůbec prvního evropského výrobce a distributora vitamínů a potravinových doplňků na míru.

Vyzkoušejte tuto jedinečnou službu a nechte si namíchat vitamíny na míru. Klasické tablety, které jsou obvykle neúčinné a vitamíny z nich projdou organismem bez užitku, rázem vyhodíte do koše.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]