verze pro tisk

Pochutnejte si na olivách od BMC Brno

Milujete zeleninové saláty a nedovedete si je představit bez oliv? Spolehlivým dodavatelem kvalitních a chutných oliv je společnost BMC Brno.

Pochutnejte si na olivách od BMC Brno

Co nabízí BMC Brno?

Firma BMC Brno působí již více než dvacet let jako výhradní dovozce španělských potravin na český trh. Potraviny značky Bassta si oblíbíte pro jejich lahodnou chuť, dlouhou trvanlivost a skvělou cenu. Společnost BMC Brno nabízí především potraviny v gastro balení. Nakoupit zde tak můžete kromě oliv také sterilovanou zeleninu a ovoce, tuňáka ve slunečnicovém oleji, koření, olivový olej a mnohé další dobré potraviny. Olivové oleje jsou u BMC Brno k mání buď vyrobené z pokrutin, nebo extra panenské oleje a koupit je můžete zde katalog.bmcbrno.cz/olivove-oleje/. Potraviny jsou obvykle baleny do plechovek, skla nebo do vaků. Na své si přijdou, jak milovníci černých, tak zelených oliv. Pochutnat si můžete například na zelených olivách plněných paprikou nebo zelených olivách s celou mandlí. V sortimentu potravin objevíte také černé olivy. Olivami můžete zpestřit nejen oblíbený zeleninový salát, ale také nejrůznější těstovinové a masité pokrmy. Olivy je možné pojídat také jen tak při popíjení vína. Jsou mnohem zdravější než masné brambůrky.

Proč jíst olivy?

Existuje hned několik důvodů, proč je prospěšné jíst olivy. Především jsou významným zdrojem vitamínů A a E. Obsahují rovněž nenasycené mastné kyseliny, antioxidanty a přírodní vlákniny. Mimo jiné jsou také důležitým zdrojem minerálů a to zejména železa, vápníku, draslíku a hořčíku. Pravidelnou konzumací oliv můžete napomoci ke snížení hladiny cholesterolu ve Vaší krvi. Olivy mají také blahodárné antioxidační účinky a působí jako prevence proti vzniku cévních onemocnění a některých druhů rakoviny. Odborníci na stravu proto doporučují zařadit olivy do běžného jídelníčku také v našich končinách. Španělské olivy značky Bassta mohou zpříjemnit stravu i diabetikům.

[Nahoru ↑]