verze pro tisk

Přírodní doplňky stravy a léky pro psy

Nejen lidé, ale i jejich čtyřnozí miláčci trpí trávicími potížemi a stresem. Aby váš pejsek byl zdravý a dožil se stáří, je vhodné mu kromě poctivého a vyváženého jídelníčku dopřát čas od času také speciální doplňky stravy pro psy.

Přírodní doplňky stravy a léky pro psy

cdVet Naturprodukte – kvalitní doplňky stravy pro psy

Přírodní doplňky stravy vyrábí značka cdVet Naturprodukte. Její produkty nabízí internetový obchod MůjMazlík.cz.

Jedná se o čistě přírodní doplňky, které přispívají ke zdravému vývoji pejsků. Jsou vhodné například v okamžiku, kdy má váš pes trávicí potíže. Kromě toho v obchodě najdete také přípravky a přírodní léky pro psy, jež napomáhají zlepšovat vitalitu, snižují stres a jsou určeny ke zdravému růstu kostí, srsti a kůže.

Vzhledem k tomu, že se jedná o produkty vyrobené z čistě přírodních látek, nemají žádné vedlejší účinky. Podobně jako u doplňků stravy pro lidi jsou vyráběny z bylinek, jejichž výtažky mají prokazatelně příznivé účinky na zdraví.

Balzám na kůži

V nabídce obchodu MůjMazlík.cz najdete krom jiných produktů třeba balzám na kůži a tlapky, který obsahuje účinné látky z včelího vosku, levandulového oleje a čajovníku. Kombinace těchto látek zbavuje kůži pejska otlaků a proleženin. Napomáhá také k lepší regeneraci pokožky po řezných ranách a odřeninách, které se u jinak u psů špatně hojí.

Doplněk stravy ke zlepšení činnosti trávicího ústrojí

Přírodní doplňky stravy pro psy značky cdVet Naturprodukte přispívají také ke zlepšení trávení. Příkladem budiž produkt Aktivní střevo. Jedná se o tekutý doplněk z fermentovaných bylinek, který napomáhá zlepšit funkci trávicího ústrojí psa a zabraňuje tak vzniku mnoha nemocí a chorob, jež zvířata často trápí. Přípravek se aplikuje jednoduše, stačí jej v doporučeném množství přimíchat do běžné stravy. Vzhledem k vyvážené chuti nemusíte mít strach, že by pokrm obohacený o tento doplněk váš pejsek odmítal.

Možnost online nákupu přírodních doplňků i klasické stravy

Dopřejte svému pejskovi to nejlepší. Přírodní léky a doplňky stravy mu dodají potřebné živiny a látky, které mu v běžné stravě mohou chybět. Váš pes bude vitálnější, silnější a zdravější, bude vám tak dělat společnost o mnoho let déle. Více informací o produktech získáte na webu www.mujmazlik.cz. Doplňky stravy pro psy zde nakoupíte snadno a pohodlně online. Při objednávce nad 2.000 Kč máte dopravu po celé České republice zdarma. Pokud bydlíte v Praze, máte možnost získat při nákupu ve stejné hodnotě slevu ve výši 5%, pokud si zboží odeberete osobně.

Obchod kromě doplňků stravy prodává také klasickou stravu v podobě konzerv a granulí, vašemu čtyřnohému příteli pak můžete dopřát také nejrůznější pamlsky. V nabídce pak nechybí ani hračky, pelíšky a další potřeby, které byste jako správní chovatelé měli mít k dispozici.

Foto: mujmazlik.cz

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]