verze pro tisk

Ruční lis na olej: Snadná výroba domácího oleje

Ke zdravému vaření bezesporu patří také využívání co nejkvalitnějších olejů. Mnohé olej, které ale kupujeme v obchodech, se rozhodně za kvalitní považovat nedají, ba spíše naopak. A ty dobré pak stojí příliš mnoho peněz.

Ruční lis na olej: Snadná výroba domácího oleje

Jak si tedy zajistit zdravý a čerstvý olej bez všelijakých přísad? Stačí si pořídit vlastní lis na olej.

Lis na olej zakoupíte v obchodě lisnaolej.cz. Ten nabízí špičkový ruční lis značky Piteba, který dokáže zpracovat velké množství druhů olejnatých rostlin a produktů.

Olej bez konzervačních látek

Díky tomu, že si pořídíte domácí ruční lis na olej, nebudete si již muset kupovat drahý a často nekvalitní oleje z obchodů a supermarketů.

Během chvilky si v kuchyni vyrobíte vlastní olej, který bude zcela čerstvý a čistý, bez jakýchkoliv chemických přísad, bez všudypřítomných éček a konzervantů, které často dokáží nepříjemně narušit chuť a vůni v kupovaných olejích.

Vyrobte si vlastní olej z mnoha druhů plodin

Na ručním lisu na olej holandské značky Piteba lze zpracovávat prakticky všechny známé druhy olejnatých plodin a jejich semínek.

Můžete si tak vyrobit vlastní olej z kokosu, lněného semínka, bukvic, mandlí, seznamu, řepky olejky či slunečnice a mnoha dalších surovin.

Výroba oleje na ručním lisu se vyplatí

Ruční lis na olej Piteba má vysokou výtěžnost. To znamená, že při zpracování surovin získáte velké množství oleje. Domácí výroba tak bude efektivní a samozřejmě i levná.

Ručně vylisovaný olej vám ušetří peníze a odměnou za trochu práce vám bude skvělá a ničím nezkažená chuť oleje, který pak využijte při přípravě pokrmů, do salátů, na pečení i vaření.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]