verze pro tisk

Vyzkoušejte letní španělské recepty

Léto už nám klepe na dveře a vy už se nemůžete dočkat, až vyrazíte na svou letošní dovolenou vstříc slunci a moři? Léto je obdobím odpočinku a zábavy. Proč se ale těšit na něco co bude, když si můžete udělat radost už teď? Jestliže máte rádi Španělsko, můžete si kousek z něj vytvořit také u vás doma a uvařit si vynikající španělské recepty.

Vyzkoušejte letní španělské recepty

S nimi bude čekání na léto mnohem snesitelnější. Navíc se naučíte nové a zajímavé recepty, které jistě ocení vaše rodina i přátelé. Španělská kuchyně patří k těm nejoblíbenějším po celém světě. Je tomu tak zejména proto, že se v ní vaří z čerstvých a zdravých surovin. Ve Španělsku je často vedro a tak je jasné, že španělská kuchyně není postavena na knedlo zelo vepřu.

Pokud máte tedy chuť vyzkoušet něco nového a originálního, je španělská kuchyně to pravé. Vaše chuťové buňky se aktivizují již u vaření.

Připravit si můžete některý z tradičních španělských pokrmů podle originální receptury a s původních surovin.

Pravé Španělsko si užijte jen v případě, že nebudete používat české náhražky surovin a budete dodržovat postupy. I v České republice již můžete sehnat tradiční španělské potraviny a suroviny. Objednat si je můžete například online. Alespoň nebudete muset chodit do přeplněného supermarketu, ve kterém vám stejně nenabídnou kvalitní výrobky.

Receptem, který rozhodně stojí za to vyzkoušet je tradiční valencijská paella. Paella je celosvětově známý španělský pokrm, který se dnes připravuje v různých variantách a podáních. Původně však paella vznikla právě ve Valencii. Pokud ji chcete uvařit, recept najdete na internetové adrese www.spanelskerecepty.cz/spanelske-recepty/typicka-valencijska-paella/. Tento web je rájem pro všechny gurmány a milovníky španělské kuchyně. Najdete zde ty nejlepší španělské recepty.

Foto: pixabay.com

-pok-

[Nahoru ↑]