verze pro tisk

Zelená káva a další zelené super potraviny, které stojí za to vyzkoušet

Cítíte se unaveni, ztrácíte vitalitu a nevíte, jak už s tím bojovat? Někdy pomůže delší odpočinek, jindy zase změna jídelníčku. V každém případě byste měli něco změnit, jinak vám únava a stres mohou způsobit mnohem vážnější zdravotní potíže, fyzické i psychické. Při ztrátě vitality můžete vyzkoušet také zelené super potraviny. Některé z nich si představíme.

Zelená káva a další zelené super potraviny, které stojí za to vyzkoušet

Zelené super potraviny jsou hitem, který se v poslední době objevuje ve stále větším množství obchodů se zdravou výživou a doplňky. Jde o doplňky stravy, které krom jiného pomáhají právě při potížích, kdy ztrácíte vitalitu, váš organismus je vyčerpaný a zahlcený toxickými látkami. Právě ty často stojí za problémy, které se projevují pocity únavy.

Zelená káva

Zelená káva neboli green coffee je doplňkem stravy, který se vyrábí z nevyzrálých kávových zrn. Extrakt ve formě tablet má díky obsahu kofeinu výrazně povzbudivé účinky. Kromě toho ale přispívá k detoxikaci organismu, pozitivně působí zejména na játra, která díky tomu začínají působit opět tak, jak by měly. Zelená káva je vhodná také ve chvíli, kdy chcete snížit ukládání tuků v těle.

Maqui Berry

Další zelenou super potravinou, která vašemu organismu dodá potřebnou vitalitu, je Maqui Berry. Jde o druh ovoce, který do jisté míry připomíná borůvku. Roste výhradně v Jižní Americe, konkrétně v Chile.

Je zdrojem mnoha vitamínů, ale také dalších potřebných látek, které vašemu tělu dodají energii a odplaví z něj škodliviny. Maqui Berry působí nejen na fyzické zdraví, ale i na psychiku. Jde o čistě přírodní produkt, který krom jiného obsahuje velké množství vitamínu C.

Mladý ječmen

Mladý ječmen je už poměrně známou super potravinou. Jde o doplněk stravy, který pomáhá posílit imunitu organismu, a to zejména díky tomu, že obsahuje velké množství vitamínu C. Má pozitivní účinky také na správné trávení. Zajímavostí je, že působí také jako přírodní afrodiziakum.

Zelené super potraviny nemají plně nahradit klasickou stravu. Slouží výhradně jako doplňky, které vašemu tělu dodají potřebné látky a vitamíny, jejichž nedostatek mohl způsobit pocity únavy, ospalosti a ztrátu vitality.

Foto: maqui-berry-tablety.cz

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]