verze pro tisk

Boj s nachlazením a chřipkou

Ani zdravý životní styl nám nezaručí, že neonemocníme. Je sice pravdou, že pokud jíme zdravě, v potravě nechybí dostatek ovoce, zeleniny a strava je vyvážená, pak je velký předpoklad, že na nemoci nebudeme tolik náchylní, úplně vyloučit to však samozřejmě nelze.

Boj s nachlazením a chřipkou

Nachlazení a chřipka patří mezi nejčastější nemoci

Každému se občas stane, že se nachladí. Stačí se jen špatně obléci nebo být delší dobu v průvanu a hned vás během pár hodin či dní může skolit pořádná rýma a nachlazení. Horší však je, když přijde chřipková epidemie. Chřipce se pak jen těžko vyhneme. Právě toto onemocnění je jedním z nejčastějších. Chřipkové epidemie zasahují náš region až třikrát do roka.

Na chřipku zabírá Coldrex

S rýmou, nachlazením či nepříjemnou chřipkou je potřeba okamžitě při prvních příznacích začít bojovat. Kromě odpočinku ( nejlépe pod dekou v posteli) a dostatečného přísunu tekutin je pro boj s těmito onemocněními dobré využít různé léky a speciální přípravky. Velmi oblíbený je například Coldrex.

Přípravky Coldrex jsou u nás běžně dostupné již po mnoho let a nutno říci, že patří mezi nejoblíbenější. Jsou totiž mimořádně účinné v boji s chřipkou či nachlazením. Dokáží efektivně zbavit organismus bolesti v krku, sníží horečku a mají i další pozitivní účinky.

Aktuálně jsou velmi populární horké nápoje Coldrex, které se prodávají s různými příchutěmi. Nejedná se tak jen o odporný léčivý přípravek, ale poměrně chutný nápoj, který navíc léčí. Přípravky Coldrex jsou k dostání ve všech lékárnách i v mnoha běžných obchodech.

foto: samoleceni.cz

[Nahoru ↑]