verze pro tisk

Co je příčinou toho, že v zimě hůře vidíme

Na podzim a v zimním období máme pocit, že hůře vidíme. Tento dojem je vyvolán tím, že dny jsou kratší a my tak daleko více času trávíme v šeru či ve tmě. Oči na takovéto prostředí nejsou zvyklé a zrak se obtížněji přizpůsobuje. Abychom zabránili skutečnému zhoršení zraku, je potřeba dbát určitých pravidel.

Co je příčinou toho, že v zimě hůře vidíme

Co dělat v zimě, aby se nám nezhoršoval zrak

V první radě bychom si měli dopřávat co nejvíce spánku. Právě nedostatek spánku a odpočinku může zapříčinit únavu očí a zhoršení schopnosti ostrého vidění. Nepříznivými faktory, které náš zrak během zimního období otupují, jsou také nedostatek přirozeného světla. Tím pádem trávíme delší čas u umělého osvětlení, které našemu zraku rozhodně neprospívá.

V neposlední řadě pak může zhoršení zraku během chladných měsíců vyvolat i nedostatečný přísun vitamínů a minerálů. Ne nadarmo lékaři doporučují zvýšit konzumaci ovoce, zeleniny a využívat i různé doplňky stravy, které posilují naši imunitu.

Doplněk stravy pro zimní období

Během podzimu a zimy je dobré využívat například doplněk stravy Eyemax plus. Jedná se o směs vitamínů, minerálů a potřebných antioxidantů, které mají pozitivní vliv na naše zdraví. Přípravek má prokazatelný vliv i na náš zrak. Obsahuje mimo jiné i antioxidanty lutein, L- taurin či zeaxantin. Eyemax plus je vyráběn na čistě přírodní bázi, neobsahuje žádná umělá barviva, sladidla ani konzervační látky.

Kde se dá Eyemaxplus pořídit

Eyemax plus může být i výborným vánočním dárkem. Zakoupit se dá například přes internetový portál dobreoci.cz. Při nákupu před Vánoci můžete na tento produkt navíc využít speciální vánoční slevu.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]