verze pro tisk

Dárky s nádechem přírody

Dárky, které mají udělat radost, nemusí být nutně drahé. Důležité je především, aby udělaly radost. Proto pečlivě zvažujte, jak je zaměřený člověk, kterého chcete obdarovat. Sháníte dárek pro kamarádku či pro jinou ženu (ale i muže), které chcete dát spíše menší dárek, ale za to pěkný a užitečný? Má-li pozitivní vztah k přírodě, může být vhodným tipem kvetoucí čaj.

Tipy na „přírodní“ dárky

Kvetoucí čaje jsou v poslední době oblíbené, a tak už jste se pravděpodobně s tímto názvem setkali. Zjednodušeně můžeme říci, že je to čaj, který působí příjemně nejen na chuťové buňky, ale také přináší zajímavou podívanou.

Kvetoucí čaj se prodává ve formě malé kuličky. Možná obdarovaný hned nebude vědět co s kuličkou udělat, ale návod ho rychle zorientuje. Stačí jen vhodit svázané lístky kvalitního čaje do vody a během tří až pěti minut mu přímo před očima vykvete nádherný květ. Kvetoucí čaje se prodávají v různých dárkových sadách, ale můžete si na zkoušku koupit jeden čaj, např. kvetoucí čaj - ovocný - jahoda, kvetoucí čaj - ovocný - máta atd.

Víte o někom ve vašem okolí, kdo nejenže má ráda přírodní produkty, ale také si je rád pěstuje? Netradiční dárky, které rozhodně nejsou bez zajímavosti, představují sady „Grow it“, tedy v překladu „Vypěstuj to“. V sadě najdete vše, co je třeba k vypěstování konkrétní rostliny. Rostliny jsou různé. Můžete si koupit sadu pro vypěstování slunečnice, trávy pro kočky, vánočního stromku, oliv, obřích dýní atd.

[Nahoru ↑]