verze pro tisk

Den zraku - nabídka osobních konzultací téměř zdarma, slevy na kurzy

Tento čtvrtek, 13.10.2011, je Světovým dnem zraku. Oční vady dnes trápí velké procento populace, což platí samozřejmě i u nás. A právě proto Světová zdravotnická organizace (WHO) zavedla pro každý rok speciální Světový den zraku, který má upozornit na to, že o zrak je potřeba pečovat a předcházet tak vzniku různých onemocnění.

Den zraku - nabídka osobních konzultací téměř zdarma, slevy na kurzy

Konzultace s odborníkem jen za 100 Kč

V souvislosti se Světovým dnem zraku připravil Institut pro lepší zrak speciální slevy pro své klienty. Ve dnech 14. a 15.10.2011 budou probíhat individuální konzultace, a to pouze za manipulační poplatek, který bude činit 100 Kč. Při této konzultaci Vám zakladatel Institutu Tomáš Brouček poradí, jak správně pečovat o svůj zrak. Lidé, kteří trpí očními vadami, na základě těchto konzultací mohou mnohem lépe svůj zrak chránit před dalším zhoršováním. Pravidelná cvičení mohou vést ke zlepšení zraku, sám pan Brouček si pomocí jednoduchých metod dokázal zlepšit svůj zrak o několik dioptrií.

Slevy na kurzy

Kromě konzultací bude do 15.10.2011 možné si také zakoupit kurzy v Institutu pro lepší zrak, a to s výraznými slevami až o 600 Kč. V nabídce tak budou zlevněné kurzy Zlepšete si zrak, Kurz pro rodiče- Vaše dítě bez brýlí či kurz Barvy pro lepší zrak.

[Nahoru ↑]