verze pro tisk

Generální čištění koberců

Doma jsem pořádala oslavu svých narozenin, ale stala se nepříjemná nehoda jednomu mému kamarádovi. Na koberec rozlil červené víno. Říkala jsem si, že zvládnu flek odstranit sama a použila jsem babské rady o citrónu a soli, ale bohužel nepomohly. Do druhého dne flek uschnul a já zoufala, že je bez šance tento drahý koberec vrátit do původního stavu.

Generální čištění koberců

Hledala jsem firmu, která mě přesvědčí o kvalitě čištění koberců Brno a pozvala si ji. Firma koberec vůbec nevyčistila. Nepodařilo se jim odstranit flek a navíc mi přišlo, že se flek ještě více rozlil. Zeptala jsem se známého, který má restauraci, zda nezná firmu nabízející opravdu kvalitní vyčištění koberců Brno. Doporučil mi úklidovou společnost A SERVIS LIPKA , s.r.o., která se zabývá čištěním koberců a dokonce nejkvalitnější strojovou metodou.

Druhý den od objednání u mě doma zazvonili dva usměvaví pracovníci, kteří se ihned pustili do práce. Používali velmi zajímavý roztok, a ten nanesli na můj flekatý koberec a chvíli jej nechali působit.

Poté použili stroj, kterým koberec kartáčovali, ten jsem ale u předešlé firmy neviděla. Když jsem jim zmínila postup konkurenční firmy, tak mi bylo řečeno, že používali extrakční metodu, při které nepoužívají stroj na kartáčování, ale pouze se spoléhají na sílu chemie.

Bála jsem se, že strojem můj koberec poničí, protože jej velmi důkladně drhnuli, ale nic se s kobercem nestalo. Musím říct, že jsem byla opravdu ráda, že tito muži zachránili můj koberec a po fleku z vína nezbylo nic. Navíc koberec v mém bytě leží už delší dobu a navrátili mu nádech a barvu. Jsem opravdu spokojená se strojovou metodou vyčištění koberce.

Nevěděla jsem, že existuje spousta jiných metod, vím jen, že extrakční byla levnější, ale vůbec nezaúčinkovala a naopak flek ještě zvětšila. Teď už vím, že pokud se něco stane, využiji pouze metodu, kde nechybí kartáčování, tedy strojovou metodu.

Komerční sdělení

-ada-

[Nahoru ↑]