verze pro tisk

Jak na krásné zuby bez kazů

Čistíte si pravidelně zuby, přesto se vám tvoří kazy nebo vám krvácí dásně? A máte pocit, že jsou vaše zuby bez lesku a chybí jim bělostná barva? Pak děláte zřejmě chyby v technice čistění zubů a věnujete nedostatečnou pozornost dentální hygieně. Na dentální hygienu je doporučeno docházet pravidelně jednou za 3 - 6 měsíců, abyste předešli vzniku kazů a dalších potíží v ústní dutině.

Kde vám pomůžou?

Dentální hygiena Praha v privátním stomatologickém centru Prague Dental Clinic zahrnuje základní instruktáž čistění zubů, a to jak teoreticky, tak prakticky. Cílem je vytvoření správného návyku čistění zubů, zvolení vhodného kartáčku a pasty i důkladná péče o mezizubní prostory.

V rámci pravidelných prohlídek zkušený stomatolog odstraní zubní kámen a případně doporučí bělení zubů či odstranění pigmentací.

Bělení zubů je v současnosti velice oblíbenou technikou. Probíhat může v ordinaci nebo doma a vždy se odvíjí od vstupního vyšetření u stomatologa. Více informací o dentální hygieně naleznete na internetových stránkách kliniky www.praguedentalclinic.cz/cs/sluzby/dentalni-hygiena/.

Můžete se spolehnout

V zubní ordinaci Praha se setkáte s profesionálními stomatology, kteří ke svým pacientům přistupují individuálně a vždy jim poskytují maximální péči. Ke svým výkonům používají nejmodernější přístroje, materiály a postupy a vycházejí vstříc časovým požadavkům svých klientů.

Pokud si tedy přejete získat krásný úsměv, zdravé zuby a dásně a jedinečný přístup a péči, pravidelně docházejte na dentální hygienu, třeba do renomované Prague Dental Clinic. Vaše zuby si kvalitní péči zaslouží.

Komerční sdělení

-pok-

[Nahoru ↑]