verze pro tisk

Jak si jednoduše zajistit místo v restauraci, kavárně nebo cukrárně? Stačí využít systém pro online rezervace

Chcete si zajít s přáteli či partnerem do některé z restaurací ve vašem městě a máte strach, že budou všechny stoly obsazené? Předejít se tomu dá velmi jednoduše, pokud si svá místa dopředu zarezervujete, a to pomocí online systému Restu.cz.

Jak si jednoduše zajistit místo v restauraci, kavárně nebo cukrárně? Stačí využít systém pro online rezervace

Restu.cz je výborným pomocníkem v okamžiku, kdy si restauraci teprve vybíráte a zároveň chcete mít jistotu, že po příchodu do vybraného zařízení nebudete muset čekat, až se uvolní některý ze stolů.

Kliknete a za chvíli máte rezervaci ve vaší oblíbené restauraci sjednanou

Vše funguje velmi jednoduše. Stačí se zaregistrovat na Restu.cz a podle svých kritérií si zvolit některý z podniků, který vám vyhovuje. Následně si pouhým jedním kliknutím vyberete a zarezervujete stůl. Do 10 minut vám pak na emailovou adresu přijde potvrzení. Rezervace je tím dokončená. Vše funguje zcela zdarma, nemusíte platit ani korunu navíc.

Vybírat si můžete z až 18.000 podniků v celé ČR

Systém funguje nejen pro restaurace, využít jej můžete například také v okamžiku, kdy hledáte kavárny v Praze, nebo vás například zajímá, jaká cukrárna Praha 4 má na večer volno a co aktuálně nabízí. Celkem je v současné době v systému zaregistrováno kolem 18.000 restauračních zařízení po celé České republice, a to včetně menších měst a obcí.

Restu.cz je ideální spojením mezi hosty a restauracemi. Ty získávají přehled o návštěvnících, mohou je snadno a levně oslovit. Vy jako hosté pak máte možnost si rychle a z domova vybrat konkrétní typ restaurace, kavárny či třeba cukrárny v Praze a ihned si zarezervovat místo. Zjistíte také informace o aktuálních jídelních lístcích, případně speciálních akcích, které se v podnicích konají. Například mnohé cukrárny Praha lákají své hosty na spoustu zajímavých akcí, během nichž si můžete pochutnat na jedinečných specialitách se slevou.

Získejte kredity a najezte se zdarma

Ještě jednu velkou výhodu Restu.cz přináší. Za využívání systému získáváte kredity. Po nasbírání určitého množství kreditů dostanete voucher, díky němuž pak máte nárok na jídlo zdarma ve vybrané restauraci. Využívání systému vám tak nejen usnadňuje práci, ale zároveň i šetří peníze.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]