verze pro tisk

Jak si koupit zdraví, aneb infrasauna mě nepřestává bavit

Zdraví nemá nikdo jisté. Může se vám zdát, že se vám nemoci desítek let vyhýbají a pak bum, spadnete přímo do hurikánu nekončících chřipek, bolestí kloubů, onemocnění dýchacích cest či alergií. Ani já neměla s nemocemi žádný extra problém, až to jednou prostě začalo a promarodila jsem skoro celý rok. Nacpala jsem do sebe mnohé podivné chemické preparáty, ale snažila se jíst i zdravě a podpořit zdraví vitamíny. Když jsem se vypotácela z neustálého stonání, uvažovala jsem nad něčím, co mi utuží zdraví.

Jak si koupit zdraví, aneb infrasauna mě nepřestává bavit

A pak jsem se náhodně dostala do infrasauny, kde mi o ní majitelka nadšeně pěla ódy na dokonalost. Nejprve jsem pochybovala nad pochvalnými řečmi, ale vzhledem k tomu, že jsem mohla do infrasauny chodit pravidelně, dala jsem jí později za pravdu.

 

Infrasauna mne baví!

Jaké změny jsem si nejprve všimla po pobývání v infrasauně? Především jsem si přišla více uvolněná a bez stresu. Infrasauna skutečně umí odbourávat stres a já si tady pěkně relaxovala a četla si nebo poslouchala hudbu. Mezitím mne teplo infrasauny pěkně prolínalo a odplavovaly se z těla nejrůznější škodliviny. Detoxikace těla je prostě hodně důležitá, už pro ten pocit, že z těla nemáte odpadkový koš. Další změnou bylo, že se mi vylepšila imunita a já za celou dobu ani jednou neonemocněla proklínanou chřipkou, rýmou a ani kašlem. Všimla jsem si i elastičtější kůže na těle.

Infrasauna Marimex

A nakonec jsem si infrasaunu koupila domů! Infrasauna mne baví a ještě dlouho bude. Proč? Je to pohodlné, nemusíte jíst žádné přípravky a ani nic dělat, jen relaxujete a infrasauna se postará o ostatní. Jen nezapomínejte v infrasauně pít vodu nebo minerálku bez příchuti.

 

Kdo si koupí, neprohloupí!

Můžete namítnout, že infrasauna není zrovna levnou záležitostí a na pořízení prostě nebudete mít nikdy peníze. Nejlevnější kvalitní infrasauny se pohybují v cenách okolo dvaceti tisíc korun. Ceny se mohou vyšplhat i mnohem výše, záleží na zvoleném modelu – velikosti, materiálu apod. Já jsem využila akční prodejní akce s výraznou slevou a navíc mi postačila sauna pouze pro jednu osobu, což je jeden z menších modelů. Nevyužívám ji sama, ale celá rodina.

 

V infrasauně totiž nemusíte sedět hodiny a vůbec ne denně, klidně postačí několik desítek minut jednou až dvakrát týdně, aby se daly pozorovat změny k lepšímu. Takže i infrasauny pro jednu osobu může využívat více lidí – vystřídá se nejen rodina, ale přijde i sousedka, spolupracovnice nebo jiní příbuzní a přátelé. Jedna ze sousedek už si sama pořídila infrasaunu, protože ji chtěla mít také doma a ne neustále chodit na návštěvu. Potřebovala zhubnout a když viděla, že jí to jde po pobytu v infrasauně snadněji, neváhala s investicí, protože saunování neslibuje jenom zeštíhlení ale vylepšení mnohých jiných zdravotních problémů.

Komerční sdělení

-bar-

[Nahoru ↑]