verze pro tisk

Konopná kosmetika: Alternativa ke klasickým kosmetickým přípravkům

Pod pojmem konopná kosmetika se mnozí z vás možná leknou, že se snad jedná o nějaké nelegální produkty, které obsahují drogu. Nemusíte se ale bát, jde o zcela bezpečné výrobky, které jsou běžně k dostání v drogeriích a specializovaných internetových obchodech.

Konopná kosmetika: Alternativa ke klasickým kosmetickým přípravkům

Konopná kosmetika sice není tak známá, ovšem kdo ji zkusí, ten s ní má veskrze dobré zkušenosti. Přináší totiž celou řadu výhod. Především vhodná pro lidi, kteří mají citlivější pokožku, případně je trápí nějaké kožní problémy.

Díky vysokému obsahu esenciálních mastných kyselin dokáže perfektně hydratovat lidskou pokožku. Kromě toho má i vysoký obsah vitamínu E i dalších důležitých látek a živin, které jsou pro zdraví kůže nezbytné.

Konopný krém a balzám

Přípravky z konopí jsou dnes k dostání v mnoha formách. Velmi kvalitním produktem je například Cannabis konopný krém, který stejně jako Cannabis tělový balzám dodává vaší pokožce vyživující látky. Kůže díky tomu při pravidelném používání přípravku není suchá. Konopný krém je vhodný na ruce, tvář i další tělesné partie.

Cannabis vlasový šampon

Čím dál oblíbenější je také Cannabis konopný vlasový šampon. Jeho velká výhoda spočívá v tom, že jej lze použít pro všechny typy vlasů. Díky obsahu oleje z konopí setého vlasy přirozeně zjemňuje a dokáže přispět také k jejich celkové regeneraci.

Nákup konopné kosmetiky za atraktivní ceny

Možná budete překvapeni, jak kvalitní konopná kosmetika je. A kde ji pořídíte? Nabízí ji kupříkladu internetový obchod drogerie-slevy.cz. Ten nabízí kosmetické produkty ze zajímavé ceny. Hlavní motto obchodu zní: "Šetříte na potravinách, ale přemýšlíte nad tím také při nákupu drogerie? Pak je tu drogerie-slevy.cz".

Kosmetika z konopí se může stát zajímavou alternativou ke klasickým kosmetickým produktům. Vyzkoušejte ji a sami posuďte její přednosti.

Foto: drogerie-slevy.cz

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]