verze pro tisk

Kyselina hyaluronová pomáhá oddalovat stárnutí kůže

S přibývajícím věkem na sobě každý z nás pozoruje stárnutí. Nejvíce je to patrné na pokožce, na níž se tvoří vrásky. Stárnutí kůže se nemůžeme vyhnout, je nicméně několik způsobů, jak o pokožku pečovat tak, aby byla na první pohled mladší a zdravější.

Kyselina hyaluronová pomáhá oddalovat stárnutí kůže

Vliv kyseliny hyaluronové na pokožku

Blahodárný vliv na zdraví pokožky a její pomalejší stárnutí má kyselina hyaluronová. Jedná se kyselinu, která je obsažena v nervových, pojivových a epiteliálních tkáních. Nachází se také v chrupavkách, očním sklivci a právě v kůži. Tím, jak naše tělo stárne, snižuje se i obsah kyseliny v kůži, což vede k jejímu stárnutí. Pokud tak chceme zabránit tomu, aby naše pokožka vypadala staře, je potřeba kyselinu hyaluronovou do těla dodávat, a to pomocí krémů či různých sér. Vhodným doplňkem, který pomáhá doplňovat kyselinu hyaluronovu do pokožky, je například přípravek Jalusint. Jedná se o sérum, které je běžně dostupné v obchodech.

Kyselina hyaluronová má blahodárné účinky v mnoha ohledech

Nyní se blíže podívejme na to, jaké jsou účinky kyseliny hyaluronové a tudíž i séra Jalusint. V první řadě díky ní dochází k účinné hydrataci pokožky. Kyselina hyaluronová má rovněž vynikající regenerační účinky, chrání pokožku před vnějšími vlivy, udržuje ji přirozeně pevnou a pružnou. V neposlední řadě pak oddaluje vznik nových vrásek a vyhlazuje již znatelné vrásky na pokožce, zabraňuje také vzniku strií, koriguje problémy s pletí a urychluje i hojení ran. Všechny uvedené důvody naznačují, že kyselina hyaluronová je velmi zásadní pro dobré zdraví pokožky. Ne nadarmo se využívá například i v plastické chirurgii či očním lékařství.

Přípravek Jalusint je vhodným zdrojem kyseliny hyaluronové. Jedná se o bezpečné sérum, které funguje velmi efektivně.

Foto: medaprex.cz

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]