verze pro tisk

Navštivte španělský večer plný zdravých delikates

Španělská kuchyně , to je výtečný extra panenský olivový olej, paella, čerstvá zralá zelenina, výtečné maso a lahodné ryby a mořské plody. A nejen ty. Určitě se mezi vámi najde spoustu milovníků středomořské kuchyně, kterou byste si rádi dopřávali i v našich zeměpisných šířkách, nicméně jste nenalezli tu správnou restauraci se španělskými pokrmy nebo originální suroviny pro jejich přípravu. Nezoufejte však, specialista na španělskou gastronomii pan Robert Janíček vás do tajů Španělska rád zasvětí buď během některého ze speciálních večerů pořádaných v různých restauracích především v Brně, nebo prostřednictvím španělských receptů uveřejněných na internetových stránkách společnosti BMC Brno, s.r.o.

Navštivte španělský večer plný zdravých delikates

Zajděte na španělský večer s ochutnávkou

Pod odkazem www.spanelskakuchyne.cz naleznete veškeré plánované i proběhlé španělské večery, během kterých můžete ochutnat autentická jídla připravená na základě originálních receptur se španělskými ingrediencemi. Šéfkuchař je připravuje přímo před vašima očima, lehce tak okoukáte i nějaké tipy na přípravu a především si pochutnáte na skutečných delikatesách. Jakmile získáte inspiraci, na webu španělské kuchyně si najděte recept na některý z pokrmů a zkuste ho připravit. Pokud budete potřebovat originální suroviny, neváhejte si je objednat přímo z e-shopu. Přímo v receptu je na ně uveden odkaz.

Uvařte si španělské speciality

Recepty jsou seřazeny dle druhů, kalorické hodnoty nebo alergenů a každý obsahuje detailní popis a fotografie z průběhu přípravy i finální verzi. Doporučeno je i vhodné víno, aby váš zážitek byl komplexní. Ochutnejte tedy španělské speciality nejlépe ze všech 17 regionů a užívejte si Španělska na vašem talíři. A pokud zrovna nebudete mít tu správnou chuť na vaření, zajděte na španělský večer a rozmazlujte vaše chuťové buňky luxusními pokrmy od skutečného specialisty.

Komerční sdělení

-pok-

[Nahoru ↑]