verze pro tisk

Odpočiňte si pořádně

Jsou pro vás Vánoce synonymem stresu nebo rodinné pohody? Jestliže spíše stresu, rozhodně byste měli zpomalit a zamyslet se nad smyslem celých Vánoc. Rozhodně jím není shon, ale spíše je to čas, kdy můžete zpomalit, přemýšlet a relaxovat. Právě o Vánocích je ten správný čas, kdy můžete načerpat novou sílu a energii. Relaxace je přesně ta činnost, které byste se měli vy i vaši blízcí věnovat.

Další dovolená vás totiž pravděpodobně čeká až za půl roku v létě. Relaxovat můžete podle svých představ – na gauči s knihou a vínem, sportem nebo na čokoládové masáži. Každý má o relaxaci a odpočinku jinou představu.

Podnět k odpočinku můžete rovněž dostat nebo darovat jako dárek přímo pod vánoční stromeček. Nebylo by příjemné dostat poukaz na zmiňovanou masáž, nebo permanentku do fitness centra? Stále častěji se pod vánočními stromečky také objevují poukazy na wellness víkendy, kam můžete vyrazit s partnerem nebo přáteli. Dárkové poukazy jsou jistě skvělou volbou. Jestliže tedy stále hledáte ten pravý vánoční dárek pro manžela, manželku, přítele, přítelkyni, kamaráda, kamarádku, maminku nebo tatínka, rozhodně s dárkovým poukazem na relaxační činnost nešlápnete vedle. Stačí jen vědět, jaký typ činnosti každého baví a u čeho si tedy odpočine. Jestliže si právě tímto nejste jistí, nevadí. Existuje také jiná varianta.

Tou jsou univerzální poukazy, díky kterým si obdarovaný či obdarovaná sama vybere dárek, který ji v nabídce zaujme. Univerzální poukazy pro vás připravila společnost Allegria, známá také jako firma na zážitky. Již řadu let pro své zákazníky organizuje jedinečné a originální zážitky, které se rovněž skvěle hodí jako dárek. V nabídce najdete stovky netradičních zážitků pro každého. Více o nabídce univerzálních dárkových poukazů najdete na internetové adrese www.firmanazazitky.cz/univerzalni-poukazy. Nyní na každý poukaz získáte také poštovné zdarma.

Komerční sdělení

-pok-

[Nahoru ↑]