verze pro tisk

Péče o pleť- luxusní kosmetika proti vráskám

Každodenní stres v práci, rodinné problémy, nervozita - to vše a mnoho dalších věcí se negativně projevuje na našem zdraví a také na pokožce. Mnoho lidí nedokáže určité situace hodit za hlavu a zbytečně se stresuje. To má pak za následek, že čelo je už v poměrně brzkých letech zvrásněno. Zejména ženy se snaží čelit přibývajícím vráskám tím, že používají speciální krémy na vrásky, které mají pomoci pokožce udržet mladistvý vzhled.

Péče o pleť- luxusní kosmetika proti vráskám

Kosmetika, která je mnohem účinnější

Kosmetika na vrásky je však v mnoha případech neúčinná, neboť se do kožních buněk dostane jen naprosté minimum účinných látek, které pokožku omlazují. Z tohoto důvodu společnost Caregen vyvinula novou metodu, která je efektivnější. Její kosmetika proti vráskám, která nese značku Dermaheal, totiž využívá technologii nanokapslí. Ty dokáží drtivou většinu účinných látek, které jsou v krémech obsaženy, pronést až do kožních buněk. Krémy proti vráskám Dermaheal jsou tak mnohem účinnější nežli jiné přípravky. Již po dvou týdnech pravidelného užívání je znát velký rozdíl, pokožka viditelně omládne.

Zdravá pleť potřebuje pravidelnou péči

Pleťové masky a další produkty, které slouží k péči o pleť, bychom měli používat i ve chvíli, kdy ještě nemáme tolik vrásek. Právě kvalitní krémy proti vráskám dokáží udržet pokožku mladou, svěží a zdravou. Dermaheal přináší kosmetiku na vrásky, která je efektivní. Doporučují ji i mnozí odborníci, včetně lékařů a kosmetiček.

Foto: dermaheal.cz

[Nahoru ↑]