verze pro tisk

Plastická chirurgie: oblíbené zákroky, které vám pomohou k atraktivnějšímu vzhledu

Nejste spokojeny s tím, jak vypadáte, nebo se vám zdá, že by vašemu tělu prospěla nějaká korekce? Pak vyhledejte odborníky, kteří jsou specialisty na plastickou chirurgii. Plastickou chirurgií se zabývá společnost MGM medical, s.r.o. Ta provádí různé druhy zákroků, které ženám mohou vylepšit jejich vzhled.

Plastická chirurgie: oblíbené zákroky, které vám pomohou k atraktivnějšímu vzhledu

Plastická chirurgie dokáže řešit problém s odstávajícími ušními boltci

Velmi častým problém, který mnozí lidé neřeší, jsou příliš odstávající ušní boltce. Ženy, které trpí touto „vadou“, se mohou cítit neatraktivní. Je otázkou, zda je tento problém tak zásadní. Pakliže si však řeknete DOST a budete chtít s odstávajícími ušními boltci něco udělat, je zde řešení v podobě zákroku, který se odborně nazývá otoplastika. Korekce odstávajících ušních boltců patří mezi relativně snadné zákroky. Ženy ( ale i muži) tuto operaci podstupují zejména proto, aby si zvýšily sebevědomí a dosáhli atraktivnějšího vzhledu. Korekce odstávajících ušních boltců v Žilině se provádí ambulantně, není tedy nutná žádná dlouhodobější hospitalizace.

Korekce malých stydkých pysků

Centrum plastické chirurgie MGM medical, s.r.o. provádí i další korekční zákroky, které přispějí k tomu, abyste se jako žena cítila maximálně atraktivně. Jednou z operací, které lze provést, je korekce malých stydkých pysků, tedy takzvaná labioplastika. I v tomto případě jde o jednoduchý operační zákrok, kterým lze dosáhnout zvětšení velikosti nebo délky pysků, případně pak úpravy jejich symetrie. Korekce malých stydkých pysků v Žilině, v centru společnosti MGM medical, s.r.o. probíhá po konzultaci s odborníkem, který vás vyšetří, sdělí vám postup operace, rizika a vše, co s operací souvisí.

Zkrášlení a omlazení pleti

Mimořádně oblíbenými zákroky v plastické chirurgii, které pomáhají ke zvýšení sebevědomí mnoha žen, patří aplikace botulotoxinu, který pomáhá vyhladit pleť a vrásky. Ženy tím docílí mladistvějšího a atraktivnějšího vzhledu. Více informací o aplikaci botoxových injekcí a o všech dalších možnostech zkrášlení pomocí plastické chirurgie se dozvíte na webu mgmmedical.sk.

[Nahoru ↑]