verze pro tisk

Podzimní úklid v organismu

Potřebujete si odpočinout, důkladně se zrelaxovat a zbavit své tělo škodlivých látek? Vyzkoušeli jste už několik druhů masáží, ale pořád jste nenašli to pravé pro vás? Pak vyzkoušejte ájurvédskou masáž a uvidíte, že hned po první návštěvě si ji zamilujete.

Podzimní úklid v organismu

Rozdíl mezi tradiční masáží a ájurvédskou masáží je především v technice. Zatímco u klasické masáže je většinou důraz kladen na tlak, podstatou ájurvédské masáže je protahování a přetáčení. Nezbytným doplňkem této masáže je zahřívaný přírodní olej. Ájurvédská masáž je vhodná zejména pro všechny, kteří trpí bolestmi hlavy, únavou, úzkostmi, nespavostí. Navíc je součástí tradičního očistného, detoxikačního a revitalizujícího programu. Masáž je ideálním doplňkem pokud se rozhodnete pro celkovou detoxikaci organismu.

Pokud byste rádi vzali očistu organismu důkladně a chtěli byste si dopřát více procedur, ideálně na jednom místě, pak je pro vás ideálním řešením návštěva centra Cordeus.

Kromě masáží, zde můžete absolvovat také Hydrocolon terapii, což je očista tlustého střeva opakovanými vodními výplachy. Takovéto vyčištění střeva dokáže zlepšit celkový zdravotní stav. Zároveň napomáhá i předcházení onemocnění tlustého střeva. Součástí hydrocolon terapie je také speciální masáž břicha, která má za cíl zlepšit lymfatický oběh. Nárazová hydrocolon terapie však nebude mít náležitý účinek, pokud jí nepřizpůsobíte životní styl. Proto je vhodné zařadit také pravidelné detoxikační kůry.

Pokud si nejste jisti, jak by měla taková kůra vypadat, můžete navštívit Festival Zdraví , kde zjistíte všechny potřebné informace. V rámci festivalu můžete například konzultovat návrhy jídelníčků na celých 10 dnů nebo další důležitá doporučení, které byste si měli před zahájením jakékoliv kůry pečlivě nastudovat. Ať už se rozhodnete pro kteroukoliv variantu detoxikace nebo jejich kombinaci, v každém případě berte také ohled na svůj zdravotní stav. 

-pok-

[Nahoru ↑]