verze pro tisk

Pročištění organismu pomocí detoxikačních náplastí

Zdravý životní styl je pro náš organismus velmi důležitý. Člověk, který má špatné stravovací návyky, nesportuje, pije alkohol, kouří a provozuje i další neřesti, má daleko větší „šanci“ zemřít v relativně mladém věku. Kromě zdravého stylu života je ale vhodné o své tělo pečovat i jinými způsoby. Pozitivní je, pokud se alespoň jednou za čas zaměříte na detoxikaci organismu.

Pročištění organismu pomocí detoxikačních náplastí

Detoxikace organismu může probíhat mnoha způsoby. Kromě různých doplňků stravy, které očišťují tělo od škodlivých látek, pomáhají i relativní novinky. Jednou z nich jsou detoxikační náplasti.

Náplasti, které očišťují tělo pomocí akupunkturních bodů

Detoxikační náplasti jsou pomůckou, která se aplikuje na chodidla. Podle tradiční čínské medicíny je právě na chodidlech nejvíce akupunkturních bodů, jejichž masáží může docházet ke stimulaci vnitřních orgánů těla.

Speciální náplasti, které jsou určeny k detoxikaci těla, se aplikují právě na tyto reflexní body. Stačí si je nalepit před tím, než jdete večer spát. Je totiž dobré je nechat působit alespoň šest hodin, aby efekt byl znatelný.

Účinky detoxikačních náplastí

A v čem dokáží detoxikační náplasti pomoci? Kromě obecného vyčištění těla od toxických látek dochází při jejich pravidelném užívání ke zlepšení oběhu krve v těle, posilování imunitního systému.

Pozitivní efekt mají také na nervovou soustavu. Člověk se díky detoxikaci cítí uvolněněji, svěžeji a tělo nepociťuje bolesti a únavu. Krom toho si díky těmto náplastem dopřejete mnohem vydatnější a zdravější spánek.

V neposlední řadě je pak dobré zmínit ještě jeden efekt- detoxikační náplasti zbavují chodidla jejich zápachu, což je velmi praktické zejména pro lidi, kteří na toto trpí.

Detoxikační náplasti Kinoki lze pořídit v internetovém obchodě naplasti.info.

Foto: naplasti.info

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]