verze pro tisk

Snadné hubnutí pomocí krabičkové diety

Máte-li problémy s nadváhou, nebo chcete pouze docílit štíhlejší postavy, nestačí si jen říci, že budete málo jíst a ono se to samo zlepší. Mnozí lidé se snaží mermomocí zhubnout tím způsobem, že doslova trpí hlady.

Snadné hubnutí pomocí krabičkové diety

Při dietě není dobré trpět hlady

To však rozhodně není správný způsob, organismus potřebuje pravidelný a dostatečný přísun vitamínů, živin a látek, v opačném případě může strádat, což se dříve či později projeví různými zdravotními problémy, fyzickými a dokonce i psychickými. Pakliže se pustíte do diety, je dobré se nejprve poradit s odborníky (lékaři, dietology) a uvážit, která dieta pro vás bude nejvhodnější a nejúčinnější.

Jednou z oblíbených forem je takzvaná krabičková dieta. Jde o poměrně efektivní metodu, která vám dopomůže zbavit se přebytečných kil a nastavit rovnováhu vašemu organismu. Naučíte se díky také, jak se lépe stravovat.

Jak funguje krabičková dieta

Krabičková dieta funguje poměrně jednoduše. Odborníci, kteří na vaši dietu budou dohlížet, vám stanoví přesný plán jídelníčku, který se bude skládat z pěti vydatných porcí jídel denně. Během této diety tak rozhodně nebudete trpět hlady, jen sníte přesně to, co vaše tělo potřebuje. Krabičková dieta pomáhá zhubnout každý týden o 1 až 2 kilogramy, měsíčně se tak dá snížit tělesná hmotnost až o 7 kilogramů, aniž byste nějak významně museli měnit váš životní styl.

Krabičkovou dietu si můžete objednat u firmy DIETAVKRABICCE.CZ - krabičková dieta Praha. Před objednáním diety máte možnost konzultace s výživovým poradcem, který vám doporučí nejvhodnější program.

[Nahoru ↑]