verze pro tisk

Wobenzym: Přírodní zázrak

Cítíte se v poslední době jako vymačkaný citron, bez jakékoliv kapky energie? Trápí váš často chřipková onemocnění či onemocnění vyžadující léčbu pomocí antibiotik? Chtěli byste se opět cítit lépe? Kupte si Wobenzym, malý přírodní zázrak.

Wobenzym: Přírodní zázrak

Kdy spatřil Wobenzym světlo světa

Již v 50. letech 20. století se začaly ve velké míře zkoumat účinky enzymů na lidské zdraví. Pan profesor Wolf a jeho věrná pomocnice H. Benitézová vybrali několik vysoce účinných enzymů, které označili názvem Wobeenzymy. Poté se na výzkumu začal podílet také známý vědec K. Ransberger a začal vyrábět léky pro enzymoterapii. Již v roce 1966 tak spatřil světlo světa přírodní zázrak - lék Wobenzym. V České Republice se však začal vyrábět až mnohem později, v roce 1991.

Jakým způsobem Wobenzym pomáhá

Tajemství Wobenzymu spočívá v tom, že je nám jeho pomocí do těla dodáno potřebné množství enzymů. Enzymy řídí správnou funkci našeho imunitního systému. Wobenzym tak pomáhá naši přirozenou imunitu posílit, kdykoliv je potřeba a naše tělo tak funguje v naprosté rovnováze. Síla enzymů spočívá v tom, že dokáží kontrolovat náš imunitní systém do té míry, že pokud by organismu hrozilo jakékoliv nebezpečí onemocnění, enzymy nabudí organismus tak, aby se s těmito nemocemi vypořádal sám. Proto je Wobenzym přírodním zázrakem.

Proč Wobenzym užívat

Wobenzym je dobré užívat zejména jako prevenci onemocnění a k celkovému posílení imunitního systému. Výrazně pomáhá v boji se zánětlivými onemocněními, s nachlazením, angínou či chřipkovým onemocněním. Dále pomáhá při onemocnění dýchacích cest a při léčbě antibiotiky. Je dobré ho užívat po jakékoliv chirurgické, gynekologické či plastické operaci. Je přírodním zázrakem v boji proti gynekologickým zánětům typu mykóz, chlamydií či kandidóz. Také velmi pomáhá při hojení a vstřebávání otoků.

Wobenzym jako přírodní zázrak

Wobenzym jsem vyzkoušela sama na sobě a musím říci, že se díky němu cítím mnohem lépe. Dodal mi potřebnou energii a povzbudil můj imunitní systém, díky čemuž nejsem již více než rok nemocná. Jedinou jeho nevýhodou je jeho vysoká cena, za běžné balení po 800 tabletách zaplatíte přibližně 900Kč. Výsledek za to ale rozhodně stojí, Wobenzym je malý přírodní zázrak.

[Nahoru ↑]