verze pro tisk

Doplňková výživa pro zdraví

V rámci zdravé výživy je dobré se zaměřit také na doplňky, které napomáhají zmírňovat různé zdravotní problémy a zároveň působí jako prevence vůči nemocem a zraněním.

Doplňková výživa pro zdraví

Kloubní výživa

Přípravky značky Geladrink jsou potravinovými doplňky, které obsahují významné látky, jež napomáhají odstraňovat problémy s klouby a pohybovým aparátem člověka. To je dáno zejména přítomností kolagenu, který pomáhá udržovat kloubní vazivo v pořádku. Proto jsou produkty značky Geladrink doporučovány sportovcům, kteří na problémy s pohybovým aparátem a klouby trpí nejvíce. Zároveň jsou doplňky stravy značky Geladrink vhodné také pro starší lidi, kteří jsou oproti mladé generaci mnohem náchylnější na poranění kloubů a končetin. Přípravky snižují akutní bolesti kloubů a zároveň působí preventivně proti vzniku zranění. Nejoblíbenějšími produkty této značky jsou hlavně Geladrink Forte.

Výživa pro kojence

Zdravá výživa je mimořádně důležitá také pro malé děti a kojence. V tomto případě je nesmírně podstatné, aby kojenci měli vyváženou stravu, která bude obohacena o všechny nezbytné látky, jež napomáhají ke zdravému vývoji jedince. Výrobou kojenecké výživy se zabývá značky Nutrilon. Ta vyrábí náhradní kojeneckou stravu. Velmi známá jsou zejména kojenecká mléka, která asi nejvěrněji napodobují klasické mateřské mléko.

Správná péče o zuby

Zdravý životní styl však neznamená jen vyváženou a plnohodnotnou stravu. Je zapotřebí se také věnovat potřebné péči o zuby. Zubaři doporučují čistit si zuby po každém větším jídle, minimálně bychom si pak zuby měli čistit ráno a k večeru. Je přitom nutné používat kvalitní zubní pasty a také zubní kartáčky. V tomto směru lze doporučit třeba zubní kartáčky značky Curaprox, které se vyznačují moderními a ergonomickými tvary, díky nimž je čištění zubů maximálně efektivní.

[Nahoru ↑]