verze pro tisk

Jak zhubnout: vyzkoušejte moderní diety

Nadváha a přebytečný tuk v těle trápí mnoho dospělých žen. V momentě, kdy si stoupnou před zrcadlo nebo na váhu, dostanou deprese, neboť mají pocit, že jejich tělo není dokonalé. Ačkoliv nějaké to kilo navíc určitě není vždy na škodu, je dobré se po poradě s odborníky pokusit snížit tělesnou hmotnost pomocí diety. V současné době existuje celá řada diet, jen některé z nich jsou však dostatečně účinné a člověku nenadělají zdravotní komplikace.

Jak zhubnout: vyzkoušejte moderní diety

Inspirujte se na portále o hubnutí

O tom, jak zhubnout, se dozvíte nejen u specialistů na zdravou výživu a lékařů, pomohou vám také specializované weby, které se touto tématikou dlouhodobě zabývají. Příkladem portálu, který radí s tím, jak zhubnout, je web schudnes.sk. Ten přináší cenné informace všem ženám i mužům, kteří chtějí skutečně efektivně začít bojovat s přebytečnými kilogramy, které je tíží a kvůli kterým se necítí dobře. Krom jiného zmíněný portál přináší také zajímavé recepty, které lze využívat během diety. Vynikající je kupříkladu kapustová polévka na hubnutí. Je nejen mimořádně chutná, ale také dostatečně výživná i při absenci látek, které podporují přílišné usazování tuků v těle. Prakticky při každé dietě je zapotřebí mít vyvážený jídelníček, rozhodně není radno trpět hlady. Právě takovéto recepty, jakým je kapustová polévka na hubnutí, pomáhají udržovat tělo v rovnováze a dodávají mu potřebné vitamíny a životně důležité látky.

Dukanova dieta

Poměrně horkou novinkou, která si získává popularitu po celém světě, je dukanova dieta . Tato diety je pojmenována po jejím zakladateli, francouzském lékaři Pierru Dukanovi. Ten přišel s revoluční myšlenkou, že pro hubnutí není potřeba trpět hlady a vynechat důležitou stravu. Naopak tvrdí, že při dietě lze jíst neomezené množství potravin, ovšem je ty, které jsou vybrané a pro tělo potřebné. Takovýchto potravin je zhruba stovka. Více informací o dukanově dietě se rovněž dozvíte na internetovém portálu o hubnutí - schudnes.sk.

[Nahoru ↑]