verze pro tisk

Kotvičník Forte vám zvýší sexuální touhu

Součástí zdravé výživy jsou také různé doplňky stravy. Ty kromě vitamínů ale mohou sloužit také k jiným účelům. Příkladem jsou přípravky, které obsahují extrakty z kotvičníku zemního.

Kotvičník Forte vám zvýší sexuální touhu

Účinky kotvičníku zemního

Kotvičník zemní je bylinkou, která roste volně v přírodě téměř na všech kontinentech. Její účinky jsou známé již po staletí, teprve vědecké výzkumy v posledních letech však potvrdily, že kotvičník zemní má mimořádně pozitivní účinky na sexuální život. Jeho kouzlo tkví v tom, že dokáže u mužů zvýšit hladinu testosteronu, a to až o 30%, u žen pak pro změnu napomáhá ke zvýšení hladiny estradiolu. Díky tomu se tak zvyšuje sexuální touha žen i mužů. Kromě toho vede také ke snižování vnitřního napětí člověka, průzkumy mu přičítají i kladné účinky na snížení hladiny cholesterolu v krvi. Člověk se při užívání přípravků, v jejichž složení je kotvičník zemní, latinsky Tribulus terrestris, cítí vitálněji a mlaději.

Kotvičník Forte

Silný extrakt této byliny obsahuje přípravek Kotvičník Forte. Jedná se o produkt s nejsilnějším výtažkem kotvičníku, který lze v současné době pořídit v České republice a na Slovensku. Při výrobě je použit nejvlastnější kotvičník zemní.

Účinky kotvičníku zemního jsou dnes již jednoznačně prokázány. A co je příznivé - kotvičník zemní nemá žádné vedlejší účinky, jeho požívání je tak z hlediska lidského zdraví velmi bezpečné. Přípravek Kotvičník Forte se aplikuje ve formě kapek. Pozitivní účinky, tedy zejména zvýšení mužského i ženského libida, se projeví již po pár dnech užívání. Do této chvíle jej vyzkoušely již tisíce lidí a převažují mezi nimi ti, kteří jsou s tímto produktem nadmíru spokojeni. Chcete-li si zvednout sebevědomí a zvýšit sexuální touhu, pak vyzkoušejte Kotvičník Forte.

Foto: cs.wikipedia.org

[Nahoru ↑]