verze pro tisk

Kotvičník zemní vyřeší potíže nejen s erekcí

Trápí vás snížená kvalita vašeho sexuálního života? Chcete jej znovu podpořit, ale nechcete užívat zbytečně zatěžující léky, nebo snad chodit na terapie? Možná Vám problém pomůže alespoň zmírnit mocná síla bylinek. Jednou z takových je i kotvičník zemní.

Kotvičník zemní vyřeší potíže nejen s erekcí

Tato rostlinka se vyskytuje prakticky na všech kontinentech, přesto sehnat opravdu kvalitní sušenou nať je docela obtížné. A právě čím lepší je, tím větší účinek má.

Jako všemocnou bylinku ji užívali již naši předkové. Je totiž skutečně zázračná a pomáhá při mnohých potížích. Dobře poslouží i jako afrodiziakum a celkově zlepšuje zdravotní stav jak po fyzické, tak po psychické stránce.

Zlepšuje sexuální život

V současnosti má každý druhý Čech nad 40 let potíže s erekcí. A mnozí tak hledají různé způsoby a prostředky, jak tomuto nepříznivému stavu zabránit. Řešením může být právě bylinka kotvičník zemní.

Obsahuje účinné látky, které mají velmi příznivý vliv především na mužskou i ženskou sexualitu. Navozuje pocity slasti a lidově se jí tak právem říká „rostlinná viagra“. Narozdíl ale od syntetické viagry nemá žádné negativní vedlejší účinky a i cena vyznívá mnohem příznivěji právě pro kotvičník.

Jeho pravidelné užívání u mužů zvyšuje hladinu testosteronu a u žen podporuje tvorbu estrogenu. Celkově tak příznivě ovlivňuje zájem o sexuální život.

Kde ještě pomáhá?

Kromě sexuální oblasti má ale skutečně další kladné účinky na zdravotní stav. Je to takový životabudič.

Příznivě ovlivňuje:

  • vytrvalost a sílu
  • krevní tlak a krevní oběh
  • hladinu cholesterolu
  • vorbu žaludečních šťáv a žluči
  • funkci ledvin a močových cest
  • prostatu

[Nahoru ↑]