verze pro tisk

Caralluma: zázračné přírodní léky na hubnutí

Marně se snažíte shodit nějaké ty kilogramy a dosáhnout své vysněné postavy? Máme pro vás tip, vyzkoušejte přípravek Andropharmia Slim, ten kromě zeštíhlení postavy dokáže bojovat i s celulitidou. Navíc je to doplněk stravy skládající se z přírodních látek, které velmi příznivě působí na lidský organismus.

Caralluma: zázračné přírodní léky na hubnutí

A čím je Andropharmia SLIM tak výjimečný? Jeho hlavní složkou je rostlina Caralluma, která nejen že je účinným antioxidantem a pomáhá zrychlovat metabolismus , ale také dokáže regulovat hladinu cukru v krvi. Proto je tento doplněk stravy vhodný i pro diabetiky, což je jeho velikou výhodou. Kromě Carallumy obsahuje ještě z větší části Chaluhu bublinatou a Garnicii kambodžskou. Pokud se do hubnutí i vy aktivně zapojíte, tak brzy uvidíte první výsledky. A hlavně hubnutí s Carallumou je bez jojo efektu.

Jak hubnout s Andropharmia Slimem

Aby bylo hubnutí opravdu efektivní, tak je vhodné jej podpořit vlastními silami. Upravte svůj jídelníček, tak aby v něm převažovala zdravá jídla a hlavně jezte pravidelně alespoň pětkrát denně. Andropharmia Slim je přírodním doplňkem stravy, užívejte jej podle doporučení v příbalové informaci a nezapomínejte na to, že nenahrazuje jídlo. Důležité je i dodržování pitného režimu.

Díky účinkům přípravku dojde k urychlení vaší látkové přeměny a tudíž budete rychleji spalovat a přijatá energie se nebude ukládat ve formě tuků. Na váš metabolismus bude také příznivě působit nějaká pohybová aktivita.

Andropharmia Slim je velmi zdravý a neměl by vám bránit v užívání jiných přípravků, pokud si však nejste jisti, tak se obraťte na lékaře či lékárníka.

[Nahoru ↑]